Tek ayak çift yonlu paslanmaz Turnike

Tek ayak çift yonlu paslanmaz Turnike

Tek ayak paslanmaz turnike sistemi tek gövde uzerinde her iki yöne hareket edebilen bilen bir üründür, bu turnike sistemine kart okuyucu, parmak izi cihazi, yuz tanıma cihazları monte edilebilir özelliktedir,

Turnikelerimiz tamamen yerli malı ürün olup yedek parcası mevcutur.


 •  PASLANMAZ TURNİKE SİSTEMİ NERELERDE KULLANILIR

  • okul turnike sistemi
  • fabrika turnike sistemi
  • avm turnike sistemi
  • iş merkezi  turnike sistemi
  • site turnike sistemi
  • universite turnike sistemi
  Bu turnike Modelini Kontrollü geçiş gerektiren alanlarda kullanılan elektromekanik kontrol sistemleridir, bu Turnikeleri Eğlence merkezleri, AVM , Sinemalar, Ulaşımda, Fabrikalar, Holding, Plazalar, WC, Yemekhaneler vb. her türlü sanayi ortamında kullanabilirsiniz.  


   
  313 TRİPOD TURNİKE (TEK AYAKLI – DÜZ ÜST KAPAK) 
   

  313 Tripod Turnike kuru kontak verebilen tüm geçiş kontrol sistemleri ile entegre olarak çalışabilmektedir. Tüm 313 model turnikelerde elektromekanik motoru sayesinde tek yada çift yönlü olarak kullanılır. -313 turnikelerin yön seçimi son kullanıcılar tarafından elektronik kart üzerindeki dip swichler vasıtasıyla kolayca kontrol edilebilir.   Turnikelerinde kullanılan kaliteli şok emici (absorber) sayesine yumuşak ve sessiz geçiş imkanı sunar. Turnikeden geçiş yapan kişiden bağımsız olarak uzaktan geçiş izni verilebilir veya engellenebilir. Optik sensörler sayesinde turnikeye bağlı kolların pozisyonu, hareketi ve yönü hakkında bilgi alınabilir.-313 Turnikenin tüm mekanik aksamı paslanmaz çelikten imal olup , elektromekanik kontrol sistemleri tamamı yerli sermaye olarak Turnike tesislerinde üretilmektedir. İç ve dış mekanlarda sorunsuzca kullanılabilen 313 serisi single ve double tripod turnike seçenekleri ile 1,5mm. 304 kalite paslanmaz çelik veya elektro statik toz boyalı seçenekleri ile üretilir. 

   
  Tripod Turnikelerinin TSEK , ISO ve CE belgeleri mevcuttur. 

   
  En çok kullanılan yerler;
  Büyük çok katlı plazalarda katlardaki özel büro girişlerinde kullanılır.Böylelikle bina girişinde güvenlik resepsiyonundan alınacak firmaya ait giriş kartları ile ziyaretçinin sadece o firmaya girebilmesi sağlanır.
  Otobüs ve minibüs  gibi taşıtlarda kullanılabilir.
  Çok sayıda işçi çalıştıran fabrikalarda tuvalet, lavabo ve soyunma odaları girişlerinde kullanılabilir.
   
  Mekanizmanın en büyük avantajı mandal yataklarının gövdeye monoblok olmasıdır.Bu sayede darbeli çalışan turnike mekanizmasında gevşeme ve çözülme olmaz.Turnikelerimiz elektromekanik mekanizma sayesinde tek yada çift yönlü olarak kullanılabilir. Yön seçimi son kullanıcılar tarafından kolayca kontrol edilebilir.Geçiş yapan kişiden bağımsız olarak uzaktan geçiş izni verilebilir veya kaldırılabilir.

   
  TURNİKE SİSTEMİ EK OPSİYONLAR 
   
  LTT-DA - Düşen kol mekanizması 
   
  LTT-SA - Paslanmaz kollar 
   
  LTT-CT – Counter sayaç 
   
  LTT-HT – Termostatlı Isıtıcı 
   
  LLT-KF – Turnike üstü koruyucu kılıf 
   
  LTT-AP – Turnike alt pleyt ( seyyar kullanımlar için)

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

KREDİ KARTI TAKSİT ORANLARINI ÜRÜNÜ SATIN ALMA AŞAMASINDA GÖREBİLİRSİNİZ.

 

Bütün Kredi Kartlarına Taksit İmkanı

 • Görüntüleme: 4765
 • Marka: GüvenlikMarket
 • Ürün Kodu: Tek ayak çift yonlu paslanmaz Turnike
 • Stok Durumu: 15
 • 2.430,00TL

GÜVENLİK MARKET GÜVENCESİ

www.guvenlikmarket.com tüm altyapısı SSL sertifikası ile güvenli şekilde korunmaktadır. Ayrıca sitemiz üzerinden yapılan tüm satışlarda 3D güvenlik sertifikası uygulanmaktadır.

Etiketler: Tek ayak çift yonlu paslanmaz Turnike, Tek ayak çift yonlu paslanmaz Turnike, Turnike Sistemleri, turnike