Paslanmaz Üç Kollu Turnike Sistemi

-23% Paslanmaz Üç Kollu Turnike

Kollu Turnike sistemi

şirketimiz 27 yıldır turnike sistemlerinin satış servis ve montaj hizmetlerini yurutmektedir.
TURNİKELERİMİZ GÜÇLÜ MEKANİZMA tamamen celik bağlantı gövdesi ile aşınma kırılma olmaz
TURNİKE SİSTEMLERİMİZ YOĞUN GEÇİŞLERE UYGUN dakikada otuz kişi geçebilir
TÜM TURNİKELERİMİZ UZUN ÖMÜRLÜ, DARBELERE DAYANIKLI paslanmaz gövde
TURNİKELER GÜVENİLİR, İÇ & DIŞ MEKAN UYGULAMALARI
TURNİKELERİMİZİN YEDEK PARÇA DESTEĞİ %100 türk sermayesi ile üretilmektedir.

TEKNİK SERVİS HİZMETİ veren şirketimiz piyasada en ucuz turnike fiyatları sunmaktadır


TURNİKE SİSTEMİ KURULUM HİZMETİ


Tüm turnikelerin kurulum hizmetini şirketimiz yerin durumuna göre fiyatlandırmaktadır  sizde turnike sistemi montajı için bizim ile irtibata geçiniz.

En ucuz turnike sistemi icin bizim ile irtibata geçebilirsiniz, imalat montaj ve turnike teknik servis hizmeti verilmektedir, parmak izli turnike, kartli turnike sistemi, ve yuz tanimali turnike sistemi olarak kullanabilirsiniz.


Paslanmaz turnikelerimiz geçiş kontrol için dünya çapında kabul gören en temel turnike modelidir. geliştirdiğimiz  güçlü mekanizma sayesinde özellikle yoğun geçişlerin olduğu alanlarda güvenle ve uzun yıllar kullanılabilir.  Ayrıca ,ikinci el turnike fiyatları için bizim ile irtibata geçebilirsiniz

Uygulama: Toplu taşıma alanları, tuvaletler, fabrikalar, üniversiteler, bankalar, iş merkezleri, eğlence parkları, müzeler, spor salonları ve konser girişleri gibi kalabalık alanlarda dahi sorunsuz bir uygulama sağlanabilir.


Paslanmaz TURNİKE Materyal : üç kollu turnike standart olarak 304 paslanmaz çelikten üretilir. Tüm kollar ve gövde paslanmaz çelik, göbek kısmı paslanmaya karşı alüminyum malzemeden üretilmiştir. Turnike mekanizmasındaki bazı kritik parçalar , Türkiyedeki üretim tesislerinde, özel hassas döküm teknolojisiyle üretilir. Bu sayede sistemin darbelere dayanıklılığı ve uzun yıllar problemsiz çalışması güvence altına alınır. Makim mühendisleri tarafından geliştirilen kontrol kartları sayesinde, turnike birçok farklı mod ve bağlantıda çalıştırılabilir.
turnikelerimiz kartlı turnike sistemlerine entegre edilmektedir.

Genel Kullanım : turnikeden çift yönlü geçiş sağlanabilir. Kart okuyucu, parmak izi ve ya yüz tanıma gibi her türlü geçiş kontrol cihazı, kuru kontak üzerinden turnikeye kolaylıkla entegre edilebilir. spor salonu turnike sistemleri fiyatları ile aynıdır fiyat değişikligi bulunmamaktadır. Geçiş hakkı verildiği anda turnike kilidi açılır ve hafifçe kollara dokunularak geçiş sağlanır. Kolların bir tur dönme işlemi tamamlandığı anda turnike kilitlenir. Eğer kilit açıldıktan sonra 15 sn içerisinde geçiş yapılmazsa, turnike önce sesli uyarı verir , ve sonra tekrar kilitlenir. turnikenin her iki tarafında geçiş yönünü gösteren , kırmızı çarpı ve yeşil ok şeklinde LED ışıklar mevcuttur . Turnikeden, 1 dakikada 30’dan fazla geçiş yapılabilir.

tüm turnike sistemlerimiz tuvalet turnike fiyatlari ile aynıdır, tuvaletlerde bu turnikeleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Güvenlik : Elektrik kesilmesi durumunda,turnikenin kolları iki yöne de serbest geçiş imkanı verir. Opsiyon olarak, düşen kol mekanizması sağlanabilir. Düşen kol mekanizmasında, acil durumlarda sistemden gelen sinyal ile turnikenin kolları düşürülerek geçiş yolu tamamen boş hale getirilir. Böylece, gerektiğinde mekanın hızlıca boşaltılması mümkün hale gelir.

 PASLANMAZ TURNİKE SİSTEMİ TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Kontrol / Çalışma Voltajı : 24VDC +-%20
Güç Tüketimi : 30 W
Tripod Kilitleme : 24 V DC
Konumu Algılama : İki mikroswitch ile tripod pozisyonu algılama
Hareket Kontrolü : Bir yöne dönüş başladığında ters yöne geçiş engellenir yarı dönüşü gerçekleştikten sonraki konuma varış yaylı ve hidrolik amortisörlü yapı sayesinde otomatik ve yumuşatılarak sağlanır.
Yer Bağlantısı : Özel yer bağlantı kaidesi ile kolay ve basit montaj
Çalışma Sıcaklığı : – 20° C – + 70° C
Geçiş İkazı : Her iki yöne birer adet ışıklı gösterge
Ölçüler : 200x850x950 mm
Opsiyonel Aksesuarlar : Düşen kol,uzaktan kumanda ünitesi,buton ünitesi,kart okuyucu,biyometrik okuyucu.Parmak izi okuyucu ile kullanılır


 T 250 EKO Paslanmaz Üç Kollu Turnike sistemi tamamen paslanmaz olarak uretilmiş son derece dayanıklı ve hızlı bir turnike modelidir. her türlü koşullarda çalışmaya uygun imal edilmiş bir turnikedir

Turnike sistemleri nakliye hariç satılmaktadır. kargo alıcıya aittir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

KREDİ KARTI TAKSİT ORANLARINI ÜRÜNÜ SATIN ALMA AŞAMASINDA GÖREBİLİRSİNİZ.

 

Bütün Kredi Kartlarına Taksit İmkanı

Tum kredi kartlarina Taksit

  • Görüntüleme: 6262
  • Marka: GüvenlikMarket
  • Ürün Kodu: Üç Kollu Turnike
  • Stok Durumu: 10
  • 2.750,00TL
  • 2.125,00TL

GÜVENLİK MARKET GÜVENCESİ

www.guvenlikmarket.com tüm altyapısı SSL sertifikası ile güvenli şekilde korunmaktadır. Ayrıca sitemiz üzerinden yapılan tüm satışlarda 3D güvenlik sertifikası uygulanmaktadır.

Etiketler: Paslanmaz Üç Kollu Turnike, turnike sistemi, turnike,