Aksiyon Kamera

Aksiyon Kamera

Hareketli kamera nedir?

Fotoğraf ve video çeken normal bir fotoğraf makinesine benziyor ancak normal kameraların aksine hareketli kameralar , kasklara takabilmenizi, çubukları tutabilmenizi, onları su altına almanızı ve pratikte her şeye yapmanızı sağlayan çeşitli aksesuarlarla birlikte geliyor. Bunun anlamı ne? Epik mini filmler ve gerçek dışı fotoğraflar! Hareket kameraları, fotoğraflarınızı ve videolarınızı canlandırır; arkadaşlarınızın ve ailenizin bir dağın altına dizildiği sırada gerçeküstü manzaralar arasında dolaştıkça tam olarak ne gördüğünüzü görmelerine izin verin. Buna ek olarak, çoğu hareketli kameranın daha geniş bir objektifi vardır; böylece resimlerinize daha fazla genişlik elde edebilirsiniz. 

Göster:
Sırala:

3-5 inch Tft Lcd Sd kart destekli mobil kamera

3.5 inch TFT Ekran 90 derece ultra yüksek çözünürlük SD Kart Destekli Mobil Kamera 3.5 inch TFT Ekran 90 derece ultra yüksek çözünürlük S..

686,40TL

4K Aksiyon Kamera

4K Aksiyon wifi kameraGerçek kalite 4 k Kamera 2” LTPS LCD ekranAyarlanabilir çekim modlarıSesli 4K, 2MP, 1MP video çözünürlükSD kart desteği (1G..

462,80TL

Foto Kapan Kamuflaj Kamera -18%

Foto Kapan Kamuflaj Kamera

16 MP 1080P 38 LEDLİ PIR SENSÖRLÜ FOTOKAPAN KAMUFLAJ KAMERAYeni Nesil Kamuflaj Kamera – FotokapanMerhaba bugün avclılık, dağcılık vb. alanlarla uğraşa..

579,00TL 475,00TL

SAAT KAMERA 4 gb gizli kameralı saat

kol saati görünümlü gizli kamera kol saati görünümlü gizli kamera  İSTANBUL İÇİ KAPIDA ÖDEME ÜSTELİK YERİNDE EGİTİM DAHİL,..

484,90TL