Mağaza Güvenlik Sistemi çözümlerimiz

Yazan guvenlikmarket 04/05/2017 0 Yorumlar
Guvenlik Market Mağaza Güvenlik Kamera Çözümleri
Uyanık perakende mağaza sahipleri için,  iş güvenligine önem vererek, tüm mülkiyeti bağlayan tam ve profesyonel bir video gözetim sistemi.Birden fazla görüntüleme, izleme ve kayıt seçenekleri, İşyerinizin içinde, parametreleri ve tercihleri sizin İstediğiniz gibi çalışan bir güvenlik video kamera sistemi oluştururken, kontrolü size verir. GÜVENLİK MARKET sistemleri yaşam sizi yakın veya uzak sizi nereye götürürse götürsün, gerektiğinde size uyarı verebilmektedir.
 
 
 İnsanları bilmek istedikleri zaman izliyoruz
Kameralar Mağaza üzerinden günün veya gecenin herhangi bir saatinde nöbet tutarak "Magaza  Müşterilerine güven, sağlayarak  hırsızlığı azaltmak ve bu kullanıcı dostu, kolay kullanımlı sistemi ile amac güvenliği artırmaktır.
 
Ortam monitörü
Insanlar izleniyor biliyorlar bazen iyi güvenlik geliyor. Bu sistem sayesinde, müşteriler onları görmek olarak görüyorlar, ve hırsızlık azaltmak ve ürün kaybını önlemek için yardımcı oluyor, ziyaretciler çok ciddi bir güvenlik çözümü altında oldugunuzu fark edebilirsiniz. Monitörler DVR bağlantısı ile, onların güvenli bir ortamda olduklarını  müşterilerinize güvence edebilirisniz, bir kanal veya birden fazla kanalı görüntüleyebilirsiniz.
 
 
Ultimate bağlantısı
Şunu kabul edelim: meşgulsünüz. Sizin gününüz saatiniz tanımlanmış değildir ve her zaman belli bir zamanda, belli bir yerde olmak planı olamaz.Neyse ki, bu sistem ile, güvenlik çözümünüz hazır. Siz her zaman yolda ve evde veya başka bir yerde olabilirsiniz bu durumda her ani görmek steyebilirsiniz, yani uyumlu akıllı telefon veya tablet, her yerden, her zaman canlı yere erişebilirsiniz. Hareket dedektörleri bir e-posta uyarısı tetikleyebilir, böylece neler olup bittiğini ve durumu kontrol altına almak için her zaman bir konumda olabilirsiniz GÜVENLİK MARKET ile, yine güvenliğinizi Tesadüfe bırakmak zorunda kalmazsınız.
 

Yorum Yaz